» Regulamin

Kontakt

 • Centrum podłóg - Bydgoszcz ul. Inowrocławska 39
 • E-mail:sklep@centrum-podlog.com
 • Telefon(52) 373-12-60
 • Godziny działania sklepupon.- pt. 9.00 - 17.00

Regulamin


Regulamin sklepu internetowego. – CENTRUM PODŁÓG
 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Buhlowie s.c. Filip Buhl, Patryk Buhl
  ul. Inowrocławska 39
     85-153 Bydgoszcz
     tel/faks  52/ 373 12 60
  www.centrum-podlog.pl
 
 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail: bydgoszcz@centrum-podlog.pl
  - telefonicznie  052/ 373 12 60
 
 1. Klientem Sklepu może być osoba fizyczna pełnoletnia, osoba prawna, a także jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, ale mająca zdolność prawną. Osoba składająca zamówienie w imieniu osób prawnych bądź jednostek organizacyjnych przez samo złożenie zamówienia oświadcza, że jest uprawniona do reprezentowania Klienta. W przypadku jeżeli osoba nie będzie upoważniona do złożenia zamówienia lub przekroczy zakres udzielonego jej umocowania, będzie ona zobowiązana do zwrotu tego, co otrzymała od Sprzedającego, a także do naprawienia szkody jaką Sprzedający poniósł przez to, że przyjął zamówienie nie wiedząc o braku umocowania. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie ze Sklepu przez osobę nieuprawnioną.
 
 1. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 2. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 4. Firma Buhlowie s.c. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 5. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 6. Ceny podane w Sklepie nie obejmują kosztów dostawy.
 7. Wygląd ostateczny towaru prezentowanego w Sklepie może nieznacznie odbiegać od wyglądu przedstawionego na zdjęciach umieszczonych w Sklepie, w szczególności dotyczy to koloru produktów. Zdjęcia produktów mogą odbiegać od rzeczywistości, gdyż odzwierciedlenie kolorów może odmiennie prezentować się na różnych typach monitorów. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za różnice w wyglądzie towarów, które wynikają z subiektywnego postrzegania zdjęć prezentowanych w Sklepie bądź są skutkiem indywidualnych ustawień parametrów kart graficznych i monitorów Klientów.
 8. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 9. Każdy klient otrzymuje potwierdzenie kupna (paragon lub fakturę VAT).
 10. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:
  - gotówką przy odbiorze własnym ze sklepu w Bydgoszczy, w przeciągu trzech dni roboczych od zamówienia.
  - przelewem (przedpłatą), w terminie trzech dni roboczych od otrzymania przez Klienta   dokumentu zamówienia do zapłaty.
 11. W przypadku płatności przelewem, zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie bankowym Sklepu.
 12. Odbiór osobisty towaru musi nastąpić w ciągu tygodnia od momentu zamówienia.
 13. Koszt przesyłki kurierskiej podawany jest w potwierdzeniu zamówienia wysyłanym przez Sklep do Klienta.
 14. Dostawa zamówionych towarów do Klienta odbywa się tylko w dni robocze za pośrednictwem firm kurierskich / transportowych, lub transportem własnym sprzedawcy.
 15. Koszty dostawy obejmują wyłącznie dostarczenie towaru do wskazanego przez Klienta miejsca oraz jego wyładunek przed pojazd jakim dostarczono towar. Koszty dostawy nie uwzględniają wniesienia do miejsca składowania zamówionego towaru.
 16. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 17. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn od Sklepu niezależnych (np. wadliwego działania systemów, sieci, błędów przewoźnika).
 18. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 052/ 373 12 60.
 19. Firma Buhlowie s.c. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 Bydgoszcz 25.05.2017
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl