» podkłady pod panele podłogowe

Kontakt

  • Centrum podłóg - Bydgoszcz ul. Inowrocławska 39
  • E-mail:sklep@centrum-podlog.com
  • Telefon(52) 373-12-60
  • Godziny działania sklepupon.- pt. 9.00 - 17.00, sob. 9.00 - 13.00

podkłady pod panele podłogowe

podkłady pod panele podłogowe W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju podkłady pod panele podłogowe :

Folia paroizolacyjna wykonana z polietylenu służy do wykładania posadzek, ścian, stropów, dachów. Zabezpiecza przegrody budowlane przed powstawaniem zawilgoceń wywołanych wykraplaniem się przenikającej do wnętrza pary wodnej. 

Pianka polietylenowa z folią jest niezwykle lekka, elastyczna i łatwa w użyciu. Jest odporna na wilgoć i pozwala na wielokrotne użycie. W 100% nadaje się do recyklingu, jest niepyląca, nieścieralna i nietoksyczna. Niewątpliwą zaletą jest również cena.

Płyty XPS.  Jest to podkład pod panele podłogowe wykonany z polistyrenu ekstrudowanego (XPS). Produkt cechuje się zdolnością wyrównywania nierówności podłoża, ma wysoką odporność na obciążenia oraz tłumi powstający pogłos podczas chodzenia. Podkłady XPS sprzedawane są w postaci pojedynczych płyt o powierzchni 0,50 m2 i grubości 3 mm. Układ płytkowy ułatwia docinanie i szybki montaż podkładów. Płyty XPS przeznaczone są pod wszystkie typy podłóg pływających. Do utworzenia dodatkowej izolacji paroszczelnej polecane jest użycie folii paroizolacyjnej.

Podkład harmonijkowy  3w1: podkład XPS z folią, bariera paroizolacyjna, taśma jako element łączenia dwóch stron podkładu. Podkład w formie harmonijki to 5 krotnie szybsze rozkładanie.

Płyty pilśniowe.  Naturalny podkład pod panele i wielowarstwowe podłogi drewniane. Dostępne grubości 5,5 oraz 7,0 mm


Profesjonalne podkłady na ogrzewanie podłogowe. Zbudowane są z pianki polietylenowej o bardzo wysokiej gęstości z folią metalizowaną stanowiącą barierę paroizolacyjną. Folia dodatkowo tworzy zakładkę ze ścieżką kleju umożliwiając szczelne ułożenie podkładu. Charakterystyka: bardzo niski opór cieplny, duża wytrzymałość na ściskanie, wysoka paroizolacyjność. Podkład występuje w formie rolek o powierzchni 10 lub 15 m2. Dedykowany do podłóg pływających.

Profesjonalne podkłady wyciszające. Zbudowane są z pianki poliolefinowej o bardzo wysokiej gęstości i zamkniętych komórkach z folią metalizowaną stanowiącą barierę paroizolacyjną. Folia dodatkowo tworzy zakładkę ze ścieżką kleju umożliwiając szczelne ułożenie podkładu. Charakterystyka: doskonałe wyciszenie użytkowanych pomieszczeń i tych poniżej, bardzo niski opór cieplny, duża wytrzymałość na ściskanie, wysoka paroizolacyjność. Podkład występuje w formie rolek o powierzchni 15 m2. Dedykowany do podłóg pływających.


  
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl